Hizmet Profili

İnfopark, sertifikalı ve uzman kadrosu ile 1999’dan bu yana eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Hedefimiz; konularında uzman eğitmenlerimizle, sektörün gereksinim duyduğu bilgi aktarımını sağlayabilmektir.

Microsoft, Oracle, ve Cisco Yetkili Eğitim Merkezi olan firmamız bu güne kadar sayısız kamu kurumuna ve özel şirkete eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Eğitimlerimiz İşletim Sistemleri, Network Güvenliği, Yazılım Güvenliği, Yazılım Geliştirme Süreçleri, Veritabanı ve Network konularından oluşmaktadır. Gereksinim duyulan her türlü özelleştirilmiş eğitim, müşterilerimizle birlikte hazırlanır ve kendilerine aktarılır.

Bilişim teknolojilerindeki hızlı değişim, IT personelinin ilgili konularda güncel tutulmasını gerektirmektedir. Bilgi aktarımını zamanında ve tam olarak yaparak müşterilerimizin gelişen IT teknolojilerinden uzakta kalmadan, projelerinde başarılı olmalarını hedefliyoruz.

Kurslar ve Eğitimler

İnfopark, uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon programları ile bilişim dünyasına farklı platformlarda ileri düzeyde bilgi ve deneyime sahip uzmanlar kazandırmayı amaçlamaktadır.

İnfopark “Microsoft Official Curriculum” kapsamında yer alan eğitim programlarını, “Microsoft Education Services” tarafından hazırlanan içerik ve dokümantasyonlarla, aynı şekilde, Oracle, Sun Microsystems eğitimlerini üretici firma tarafından hazırlanan içerik ve dokümantasyonlarla dünya standartlarında vermektedir.